oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-688

Działka rolna - Złoczew Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 9 195 m2. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta z dostępem do drogi gruntowej, o wymiarach:  33m x 285m x 32m x 294m, o szerokości frontowej 33m. Klasa ...

Powierzchnia
9 195,00 m2
Cena za m2
7,07 zł
cena 65 000
działka na sprzedaż - Złoczew
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-687

3 pokojowe mieszkanie na Zielonym Osiedlu w Sieradzu  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy 3 Maja w Sieradzu.  Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,6000 m2, urządzone z dbałością o każdy detal ...

Powierzchnia
69,60 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 775,86 zł
cena 750 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
dom na sprzedaż

SBN-DS-685

Dom na osiedlu Hetmańskim w Sieradzu - ul. Skrzetuskiego Sieradzkie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość przy ulicy Jana Skrzetuskiego w Sieradzu. Dom o powierzchni użytkowej 197,22 m2, wolnostojący, wybudowany w 1981 roku z cegły ceramicznej ...

Powierzchnia
265,89 m2
Powierzchnia działki [m2]
544 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 989,96 zł
cena 795 000
dom na sprzedaż - Sieradz
nowa oferta
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-684

KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 9 działek budowlanych położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy- Złoczew ulica Rolnicza.  Działki posiadają regularny kształt oraz udział w drodze wewnętrznej. To nowy, ...

Powierzchnia
1 079,00 m2
Cena za m2
82,00 zł
cena 88 478
działka na sprzedaż - Złoczew
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-680

Stylowe mieszkanie w Centrum miasta Szukasz mieszkania, ale nie chcesz marnować czasu na remonty, które zwykle ciągną się w nieskończoność? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 usytuowane ...

Powierzchnia
44,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 478,75 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Burzenin, Prażmów

Burzenin, Prażmów
działka na sprzedaż

SBN-GS-679

DZIAŁKA W GMINIE BURZENIN - PRAŻMÓW Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Prażmów.​​​​  Wokół tereny roli uprawnej.  POWIERZCHNIA :  7 779m2 WYMIARY: 25 m x 312 m KLASOUŻYTKI:  RV, RVI LOKALIZACJA: Działka ...

Powierzchnia
7 779,00 m2
Cena za m2
5,01 zł
cena 39 000
działka na sprzedaż - Burzenin, Prażmów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem