nowa oferta
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-684

KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 9 działek budowlanych położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy- Złoczew ulica Rolnicza.  Działki posiadają regularny kształt oraz udział w drodze wewnętrznej. To nowy, ...

Powierzchnia
1 079,00 m2
Cena za m2
82,00 zł
cena 88 478
działka na sprzedaż - Złoczew
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sieradz (gw), Chojne

Sieradz (gw), Chojne
dom na sprzedaż

SBN-DS-682

Nowy dom - Chojne ulica Polna  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż jednorodzinny dom położony w spokojniej miejscowości Chojne przy ulicy Polnej.  Dom idealny dla osób szukających ciszy, przestrzeni i możliwości wykończenia domu według własnych ...

Powierzchnia
106,85 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 019 m²
Cena za m2
5 521,76 zł
cena 590 000
dom na sprzedaż - Sieradz (gw), Chojne
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-680

Stylowe mieszkanie w Centrum miasta Szukasz mieszkania, ale nie chcesz marnować czasu na remonty, które zwykle ciągną się w nieskończoność? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 usytuowane ...

Powierzchnia
44,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 478,75 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Burzenin, Prażmów

Burzenin, Prażmów
działka na sprzedaż

SBN-GS-679

DZIAŁKA W GMINIE BURZENIN - PRAŻMÓW Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Prażmów.​​​​  Wokół tereny roli uprawnej.  POWIERZCHNIA :  7 779m2 WYMIARY: 25 m x 312 m KLASOUŻYTKI:  RV, RVI LOKALIZACJA: Działka ...

Powierzchnia
7 779,00 m2
Cena za m2
5,01 zł
cena 39 000
działka na sprzedaż - Burzenin, Prażmów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Warta (gw), Pierzchnia Góra

Warta (gw), Pierzchnia Góra
działka na sprzedaż

SBN-GS-678

KOMPLEKS DZIAŁEK - Pierzchnia Góra - gmina Warta   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje świeżo wydzielone działki budowlane o powierzchni od 848 m2 do 919 m2 o regularnym, prostokątnym kształcie, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu pod budowę ...

Powierzchnia
919,00 m2
Cena za m2
76,00 zł
cena 69 844
działka na sprzedaż - Warta (gw), Pierzchnia Góra
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
dom na sprzedaż

SBN-DS-677

Klimatyczne stare siedlisko - Złoczew   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Złoczew.  Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 50 m2 w skład którego wchodzi: wiatrołap, salon, pokój sypialniany, kuchnia oraz łazienka ...

Powierzchnia
50,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 486 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 900,00 zł
cena 295 000
dom na sprzedaż - Złoczew
Kryteria wyszukiwania

rozumiem