oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-460

Działka na os. Hetmańskim -Sieradz Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną na lubianym osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Działka 1 z 4 dostępnych w tym kompleksie- druga z drogi wewnętrznej. POWIERZCHNIA  1458 m2 WYMIARY 50 ...

Powierzchnia
1 458,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 109 350
działka na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-459

Działka na os. Hetmańskim -Sieradz Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną na lubianym osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Działka 1 z 4 dostępnych w tym kompleksie- pierwsza z drogi wewnętrznej. POWIERZCHNIA  1350 m2 WYMIARY 44,6 ...

Powierzchnia
1 350,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 101 250
działka na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-458

Działka na os. Hetmańskim -Sieradz Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną na lubianym osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Działka 1 z 4 dostępnych w tym kompleksie- druga z drogi wewnętrznej. POWIERZCHNIA  1602 m2 WYMIARY 48 ...

Powierzchnia
1 602,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 120 150
działka na sprzedaż - Sieradz

Brzeźnio
dom na sprzedaż

SBN-DS-455

DOM z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi.  ISTNIEJE możliwość zamiany na mieszkanie M2 na I piętrze w Sieradzu z dopłatą.  Brzeźnio ul. Sieradzka.  Dom mieszkalny wybudowany ...

Powierzchnia
130,52 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 092 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 060,68 zł
cena 530 000
dom na sprzedaż - Brzeźnio

Zadzim, Ralewice
obiekt na wynajem

SBN-BW-451

Budynek handlowo- usługowy przy głównej trasie- Ralewice gm. Zadzim   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do najmu obiekt handlowo-usługowy, od 25 lat prosperujący sklep spożywczy w miejscowości Ralewice, posadowiony przy DW 479 relacji Sieradz- Poddębice.   Budynek ...

Powierzchnia
87,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
11,49 zł
cena 1 000
obiekt na wynajem - Zadzim, Ralewice

Złoczew
dom na sprzedaż

SBN-DS-441

domy w centrum ZŁOCZEWA Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy jednorodzinne położone w miejscowości ZŁOCZEW.  Osiedle składa się z trzech domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej. Jest to nowoczesna bryła budynku składająca się z parteru ...

Powierzchnia
175,80 m2
Cena za m2
3 299,20 zł
cena 580 000
dom na sprzedaż - Złoczew
Kryteria wyszukiwania

rozumiem