Warta
obiekt na sprzedaż

SBN-BS-676

Dobrze prosperująca Piekarnia - Warta Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż piekarnie usytuowaną w centrum Warty o powierzchni około 500 m2. Działalność posiada lokalny rynek zbytu, dostawców oraz zatrudnionych piekarzy i kierowców. Budynek piekarni ...

Powierzchnia
500,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 655 m²
Cena za m2
2 200,00 zł
cena 1 100 000
obiekt na sprzedaż - Warta

Zduńska Wola (gw), Poręby
dom na sprzedaż

SBN-DS-673

  Nowoczesny Dom w Gminie Zduńska Wola Sieradzkie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w miejscowości Poręby, gmina Zduńska Wola. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie mieszkańców o ...

Powierzchnia
0,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 450 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
0,00 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Poręby

Warta
działka na sprzedaż

SBN-GS-671

Działki z warunkami zabudowy - Warta Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż działki położone w miejscowości Warta. Kompleks składa się z 12. działek wraz z wydzieloną drogą wewnętrzną. 1. Powierzchnia 1005 m2, o szerokości frontowej 65m; 2. Powierzchnia ...

Powierzchnia
1 005,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 80 400
działka na sprzedaż - Warta
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wróblew, Wągłczew

Wróblew, Wągłczew
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-670

Mieszkanie bezczynszowe - Wągłczew, gm. Wróblew Szukasz budżetowego rozwiązania, ale nie chcesz mieszkać z dala od cywilizacji? Mamy opcję dla Ciebie! Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Wągłczew, gmina Wróblew. W ...

Powierzchnia
80,11 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 683,81 zł
cena 215 000
mieszkanie na sprzedaż - Wróblew, Wągłczew

Błaszki (gw), Wrząca
dom na sprzedaż

SBN-DS-669

Przestronny dom w gminie Błaszki Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Wrząca, gmina Błaszki. Budynek mieszkalny, piętrowy o powierzchni użytkowej 210 m² łączy w sobie funkcjonalność wraz z nowoczesną technologią oferując ...

Powierzchnia
310,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 950 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 806,45 zł
cena 1 800 000
dom na sprzedaż - Błaszki (gw), Wrząca

Sieradz (gw), Stoczki
działka na sprzedaż

SBN-GS-668

Działka rekreacyjna - Stoczki Masz dość życia w czterech ścianach i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś odpocząć i cieszyć się życiem? Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Stoczki, 10 minut od centrum Sieradza.  Działka ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
154,00 zł
cena 77 000
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Stoczki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem