nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warta

Warta
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-690

Mieszkanie dwupokojowe w Warcie Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w Warcie - ulica Sieradzka. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 27,3 m2 usytuowany na parterze w 4.piętrowym bloku składa się z korytarza, pokoju dziennego z aneksem ...

Powierzchnia
30,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 427,63 zł
cena 165 000
mieszkanie na sprzedaż - Warta
nowa oferta
dom na sprzedaż - Burzenin, Witów

Burzenin, Witów
dom na sprzedaż

SBN-DS-689

Dom wielkości mieszkania - Burzenin - Witów Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Witów gm. Burzenin. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 38,55 m2 składa się z salonu, kuchni, pokoju, łazienki razem z WC. W całym ...

Powierzchnia
56,18 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 873,98 zł
cena 330 000
dom na sprzedaż - Burzenin, Witów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-688

Działka rolna - Złoczew Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 9 195 m2. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta z dostępem do drogi gruntowej, o wymiarach:  33m x 285m x 32m x 294m, o szerokości frontowej 33m. Klasa ...

Powierzchnia
9 195,00 m2
Cena za m2
7,07 zł
cena 65 000
działka na sprzedaż - Złoczew
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-687

3 pokojowe mieszkanie na Zielonym Osiedlu w Sieradzu  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy 3 Maja w Sieradzu.  Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,6000 m2, urządzone z dbałością o każdy detal ...

Powierzchnia
69,60 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 775,86 zł
cena 750 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
nowa oferta
dom na sprzedaż - Brzeźnio

Brzeźnio
dom na sprzedaż

SBN-DS-686

NOWE DOMY - STAN SUROWY OTWARTY  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwa domy jednorodzinne położone w miejscowości Brzeźnio przy ul. Leśnej.    Osiedle składa się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej.  To nowoczesna ...

Powierzchnia
138,41 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 796,04 zł
cena 387 000
dom na sprzedaż - Brzeźnio
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
dom na sprzedaż

SBN-DS-685

Dom na osiedlu Hetmańskim w Sieradzu - ul. Skrzetuskiego Sieradzkie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość przy ulicy Jana Skrzetuskiego w Sieradzu. Dom o powierzchni użytkowej 197,22 m2, wolnostojący, wybudowany w 1981 roku z cegły ceramicznej ...

Powierzchnia
265,89 m2
Powierzchnia działki [m2]
544 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 989,96 zł
cena 795 000
dom na sprzedaż - Sieradz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem