Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-603

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolno - budowlaną położoną w Sieradzu przy ulicy Sadowej.  OSTATNIA działka z drogi wewnętrznej.  POWIERZCHNIA: 2501 m2  UDZIAŁ w drodze wewnętrznej w CENIE.  Działka przed podziałem uzyskała pozytywną ...

Powierzchnia
2 501,00 m2
Cena za m2
117,95 zł
cena 295 000
działka na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na wynajem

SBN-MW-601

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie położone w Sieradzu przy ulicy 3 Maja 4.  Mieszkanie posiada powierzchnię 44,92 m2 i znajduje się na I piętrze.  Blok z windą.  Mieszkanie składa się z otwartego aneksu kuchennego na salon z wyjściem ...

Powierzchnia
44,92 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,85 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Sieradz
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
lokal na sprzedaż

SBN-LS-600

Nieruchomość w atrakcyjnej dzielnicy Sieradza - na osiedlu Hetmańskim Potrzebujesz dużej powierzchni dla swojej firmy?  Ta oferta jest dla Ciebie! Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż duży budynek wolnostojący przy ulicy Michała Wołodyjowskiego ...

Powierzchnia
541,42 m2
Powierzchnia działki [m2]
706 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
1 089,73 zł
cena 590 000
lokal na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sieradz (gw), Dzierlin

Sieradz (gw), Dzierlin
dom na sprzedaż

SBN-DS-596

Agroturystyka z potencjałem - wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż! Masz dość miasta? Marzysz o życiu w zgodzie z naturą i chcesz jednocześnie zarabiać na swojej pasji? A może szukasz miejsca pod inwestycję turystyczną, wesela, eventy lub działalność sportowo-rekreacyjną? ...

Powierzchnia
520,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
192 000 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 019,23 zł
cena 1 050 000
dom na sprzedaż - Sieradz (gw), Dzierlin
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Stoczki

Sieradz (gw), Stoczki
działka na sprzedaż

SBN-GS-591

DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY 10 MIN OD SIERADZA Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolno - budowlaną położoną w miejscowości Stoczki, gmina Sieradz.  KLASA BONITACYJNA:  Br-RVI : 0,1370 RVI : 0,0860 WYMIARY: 25x101x22x100 SZEROKOŚĆ ...

Powierzchnia
2 230,00 m2
Cena za m2
42,60 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Stoczki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Kowale

Sieradz (gw), Kowale
działka na sprzedaż

SBN-GS-587

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w miejscowości KOWALE - gmina SIERADZ.  Działka o powierzchni 0,1035 ha, o szerokości frontowej 23 m.  Kształt działki z przodu jest nieregularny, później zachowuje kształt prostokąta. Na ...

Powierzchnia
1 035,00 m2
Cena za m2
95,65 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Kowale
Kryteria wyszukiwania

rozumiem