Sieradz (gw), Grabowiec, Stawiszcze
działka na sprzedaż

SBN-GS-664

Działki z warunkami zabudowy - Stawiszcze Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Stawiszcze. Kompleks składający się z 8 działek wraz z wytyczoną drogą wewnętrzną. 1. Działka o powierzchni 1233 m2, kształt nieregularny, ...

Powierzchnia
1 233,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 123 300
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Grabowiec, Stawiszcze
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Sieradz

Sieradz
dom na wynajem

SBN-DW-663

Wynajem - część domu przy ulicy Reymonta w Sieradzu Przytłacza Cię mieszkanie w bloku i marzysz o kawałku ogródka, gdzie możesz pogrillować, poleżeć na hamaku albo po prostu odetchnąć? Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję do wynajęcia piętro domu o powierzchni około 40 m2 ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
35,71 zł
cena 1 250
dom na wynajem - Sieradz

Sieradz
lokal na wynajem

SBN-LW-661

Budynek do własnej aranżacji w Centrum miasta Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na wynajem, położoną przy jednej z głównej ulic Sieradza - ulicy Sienkiewicza.  Budynek o łącznej powierzchni 492,72 m2 daje możliwość całkowitej aranżacji ...

Powierzchnia
492,72 m2
Cena za m2
20,00 zł
cena 9 854
lokal na wynajem - Sieradz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warta (gw), Glinno

Warta (gw), Glinno
dom na sprzedaż

SBN-DS-656

Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania! Szukasz stylowej nieruchomości z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuję! Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż parterowy dom mieszkalny z użytkowym poddaszem oraz budynkiem garażowym ...

Powierzchnia
0,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 300 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
0,00 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Warta (gw), Glinno

Sieradz
lokal na wynajem

SBN-LW-655

LOKAL DO WYNAJĘCIA NA STARYM MIEŚCIE Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję do wynajęcia nieruchomość w sercu starego miasta- ul. Krótka.   Lokal usługowy położony na parterze o łącznej powierzchni około 90 m2, w skład, którego wchodzi pomieszczenie główne, zaplecze ...

Powierzchnia
90,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
80,00 zł
cena 7 200
lokal na wynajem - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-653

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta - ul. Piłsudskiego Szukasz nieruchomości do wejścia w dobrej lokalizacji? To ogłoszenie powinno Cię zainteresować! Sieradzkie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ul. Marszałka Józefa ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 226,50 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
96
ofert
Katarzyna Kolanek

Właściciel / Pośrednik

sieradzkienieruchomosci@gmail.com

535007174