oferta na wyłączność
hala na sprzedaż - Wróblew, Ocin

Wróblew, Ocin
hala na sprzedaż

SBN-HS-569

Hala magazynowo- produkcyjna gm. Wróblew Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 3100 m2 zabudowaną nieruchomość budynkiem stanowiącym halę o powierzchni 1300 m2 położoną w miejscowości Ocin Oferowany obiekt wybudowany ...

Powierzchnia
1 300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 100 m²
Cena za m2
226,92 zł
cena 295 000
hala na sprzedaż - Wróblew, Ocin

Wróblew, Drzązna
działka na sprzedaż

SBN-GS-567

Działka budowlana w Gminie Wróblew - Drzązna  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dzązna. POWIERZCHNIA: 0,1896 ha WYMIARY: 56x113x75 - działka w nieregularnym kształcie, o szerokości frontowej 56m. Działka ...

Powierzchnia
1 896,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 94 800
działka na sprzedaż - Wróblew, Drzązna

Wróblew, Drzązna
działka na sprzedaż

SBN-GS-566

Działka budowlana w Gminie Wróblew - Drzązna  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dzązna. POWIERZCHNIA: 0,2528 ha WYMIARY: 30x74x53x108 - działka w nieregularnym kształcie, o szerokości frontowej 30m. Działka ...

Powierzchnia
2 528,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 126 400
działka na sprzedaż - Wróblew, Drzązna

Wróblew, Drzązna
działka na sprzedaż

SBN-GS-565

Działka budowlana w Gminie Wróblew - Drzązna  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dzązna. POWIERZCHNIA: 0,2665 ha WYMIARY: 27x108x30x91 - działka w nieregularnym kształcie, o szerokości frontowej 27m. Działka ...

Powierzchnia
2 665,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 133 250
działka na sprzedaż - Wróblew, Drzązna

Wróblew, Drzązna
działka na sprzedaż

SBN-GS-564

Działka budowlana w Gminie Wróblew - Drzązna  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dzązna. POWIERZCHNIA: 0,2414 ha WYMIARY: 30x91x33x72 - działka w nieregularnym kształcie, o szerokości frontowej 30m. Działka ...

Powierzchnia
2 414,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 120 700
działka na sprzedaż - Wróblew, Drzązna
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-560

Mieszkanie w dogodnej lokalizacji!  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie w Sieradzu przy ulicy Krakowskie Przedmieście 4. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,1 m2, znajduję się na parterze w 4. piętrowym bloku. Składające się ...

Powierzchnia
26,10 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 578,54 zł
cena 250 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
96
ofert
Katarzyna Kolanek

Właściciel / Pośrednik

sieradzkienieruchomosci@gmail.com

535007174