oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-654

Na sprzedaż działka budowlana - 1209 m2 - Sieradz, ulica Magnoliowa  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1209 m2, położoną na nowym rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Magnoliowej w Sieradzu.    PARAMETRY  * ...

Powierzchnia
1 209,00 m2
Cena za m2
210,92 zł
cena 255 000
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-647

Na sprzedaż działka inwestycyjna 4400 m2 - Sieradz, ulica Modrzewiowa.  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 4400 m2, położoną w Sieradzu przy ul. Modrzewiowej.    SZEROKOŚĆ FRONTU: 39 M  WARUNKI ZABUDOWY: wydane ...

Powierzchnia
4 400,00 m2
Cena za m2
181,82 zł
cena 800 000
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-603

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolno - budowlaną położoną w Sieradzu przy ulicy Sadowej.  OSTATNIA działka z drogi wewnętrznej.  POWIERZCHNIA: 2501 m2  UDZIAŁ w drodze wewnętrznej w CENIE.  Działka przed podziałem uzyskała pozytywną ...

Powierzchnia
2 501,00 m2
Cena za m2
117,95 zł
cena 295 000
działka na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na wynajem

SBN-MW-601

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie położone w Sieradzu przy ulicy 3 Maja 4.  Mieszkanie posiada powierzchnię 44,92 m2 i znajduje się na I piętrze.  Blok z windą.  Mieszkanie składa się z otwartego aneksu kuchennego na salon z wyjściem ...

Powierzchnia
44,92 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
37,85 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Kowale

Sieradz (gw), Kowale
działka na sprzedaż

SBN-GS-587

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w miejscowości KOWALE - gmina SIERADZ.  Działka o powierzchni 0,1035 ha, o szerokości frontowej 23 m.  Kształt działki z przodu jest nieregularny, później zachowuje kształt prostokąta. Na ...

Powierzchnia
1 035,00 m2
Cena za m2
95,65 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Kowale

Warta
lokal na sprzedaż

SBN-LS-582

Duża powierzchnia z potencjałem- Warta Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży obiekt zlokalizowany w Warcie o powierzchni całkowitej 318,1 m2 przylegający do bloku ze swobodnym dojazdem, zlokalizowany blisko drogi DK83 relacji Sieradz- Turek Obiekt ...

Powierzchnia
318,10 m2
Piętro
piwnica
Cena za m2
282,62 zł
cena 89 900
lokal na sprzedaż - Warta
38
ofert
Paulina Wrzesińska

Pośrednik / Agent Nieruchomości

Licencja: 23397

paulina.sieradzkienieruchomosci@gmail.com

535007134