Brzeźnio, Stefanów Ruszkowski
dom na sprzedaż

SBN-DS-580

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym położonym w miejscowości Stefanów Ruszkowski - gmina BRZEŹNIO. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 206,84 m2 składający się z trzech kondygnacji: piwnicy, parteru oraz piętra. PIWNICA:  * ...

Powierzchnia
240,00 m2
Cena za m2
1 791,67 zł
cena 430 000
dom na sprzedaż - Brzeźnio, Stefanów Ruszkowski
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pęczniew, Siedlątków

Pęczniew, Siedlątków
działka na sprzedaż

SBN-GS-513

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolno - budowlaną położoną w miejscowości Siedlątków gm. Pęczniew.  POWIERZCHNIA: 850 m2  SZEROKOŚĆ: 21,53 m  Działka z możliwością przekształcenia na budowlaną lub rekreacyjną.  INFRASTRUKTURA TECHNICZNA:  - ...

Powierzchnia
850,00 m2
Cena za m2
69,41 zł
cena 59 000
działka na sprzedaż - Pęczniew, Siedlątków

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-510

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Złoczew przy ul. Działkowej.  POWIERZCHNIA: 1017 m2 SZEROKOŚĆ FRONTOWA: 26 m  Działka objęta jest MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO - uchwała nr Nr ...

Powierzchnia
1 017,00 m2
Cena za m2
73,72 zł
cena 74 970
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-509

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Złoczew przy ul. Akacjowej.  POWIERZCHNIA: 2776 m2 SZEROKOŚĆ FRONTOWA: 27 m  Działka objęta jest MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO - uchwała nr Nr XXIII/144/12 4MN- ...

Powierzchnia
2 776,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 194 320
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-508

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Złoczew przy ul. Akacjowej.  POWIERZCHNIA: 2066 m2 SZEROKOŚĆ FRONTOWA: 27 m  Nieruchomość składa się z dwóch numerów ewidencyjnych.  Działka objęta jest MIEJSCOWYM ...

Powierzchnia
2 066,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 144 620
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-507

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Złoczew przy ul. Akacjowej.  POWIERZCHNIA: 1049 m2  SZEROKOŚĆ FRONTOWA: 27 m  Działka objęta jest MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO - uchwała nr Nr XXIII/144/12 4MN- ...

Powierzchnia
1 049,00 m2
Cena za m2
70,00 zł
cena 73 430
działka na sprzedaż - Złoczew
38
ofert
Paulina Wrzesińska

Pośrednik / Agent Nieruchomości

Licencja: 23397

paulina.sieradzkienieruchomosci@gmail.com

535007134