Sieradz
hala na wynajem

SBN-HW-489

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia funkcjonująca stolarnie -   - zabudowana nieruchomość położona w Sieradzu - okolice Sieradzkiego Wiaduktu.  Oferowany obiekt składa się z budynku biurowego połączonego z halą produkcyjno - magazynową wraz z dostępem ...

Powierzchnia
570,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 9 000
hala na wynajem - Sieradz

Sieradz
hala na sprzedaż

SBN-HS-488

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż zabudowaną nieruchomość położoną w Sieradzu - okolice Sieradzkiego Wiaduktu.  Oferowany obiekt składa się z budynku biurowego połączonego z halą produkcyjno - magazynową wraz z dostępem do pomieszczenia socjalnego ...

Powierzchnia
570,00 m2
Cena za m2
1 491,23 zł
cena 850 000
hala na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-460

Działka na os. Hetmańskim -Sieradz Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną na lubianym osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Działka 1 z 4 dostępnych w tym kompleksie- druga z drogi wewnętrznej. POWIERZCHNIA  1458 m2 WYMIARY 50 ...

Powierzchnia
1 458,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 109 350
działka na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-459

Działka na os. Hetmańskim -Sieradz Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną na lubianym osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Działka 1 z 4 dostępnych w tym kompleksie- pierwsza z drogi wewnętrznej. POWIERZCHNIA  1350 m2 WYMIARY 44,6 ...

Powierzchnia
1 350,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 101 250
działka na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-458

Działka na os. Hetmańskim -Sieradz Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną na lubianym osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Działka 1 z 4 dostępnych w tym kompleksie- druga z drogi wewnętrznej. POWIERZCHNIA  1602 m2 WYMIARY 48 ...

Powierzchnia
1 602,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 120 150
działka na sprzedaż - Sieradz

Brzeźnio
dom na sprzedaż

SBN-DS-455

DOM z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi.  ISTNIEJE możliwość zamiany na mieszkanie M2 na I piętrze w Sieradzu z dopłatą.  Brzeźnio ul. Sieradzka.  Dom mieszkalny wybudowany ...

Powierzchnia
130,52 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 092 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 060,68 zł
cena 530 000
dom na sprzedaż - Brzeźnio
38
ofert
Paulina Wrzesińska

Pośrednik / Agent Nieruchomości

Licencja: 23397

paulina.sieradzkienieruchomosci@gmail.com

535007134