Złoczew
dom na sprzedaż

SBN-DS-441

domy w centrum ZŁOCZEWA Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy jednorodzinne położone w miejscowości ZŁOCZEW.  Osiedle składa się z trzech domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej. Jest to nowoczesna bryła budynku składająca się z parteru ...

Powierzchnia
175,80 m2
Cena za m2
3 299,20 zł
cena 580 000
dom na sprzedaż - Złoczew

Sieradz
działka na wynajem

SBN-GW-422

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia działkę w Sieradzu przy ul. Sadowej.  Działka to typowy kształt prostokąta o szerokości frontowej 21 m.  Działka całkowicie ogrodzona wraz z bramą wjazdową.  Na działce znajduje się przyłącze wodociągu oraz ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
0,93 zł
cena 1 400
działka na wynajem - Sieradz

Sieradz (gw), Bobrowniki
działka na sprzedaż

SBN-GS-421

3 działki budowlane - Bobrowniki gm. Sieradz   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzy działki budowlane położone w Bobrownikach gm. Sieradz * 1154 m2 * 1113 m2 * 1113 m2 58 zł / 1 m2  - 1154 m2 - 39 m x 27 m  - 1113 m2 - 39 m x 28 m - ...

Powierzchnia
1 154,00 m2
Cena za m2
58,00 zł
cena 66 932
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Bobrowniki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Okręglica

Sieradz (gw), Okręglica
działka na sprzedaż

SBN-GS-420

5 działek budowlanych - Okręglica gm. Sieradz   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzy działki budowlane położone w Okręglicy gm. Sieradz * 854 m2 * 776 m2 * 790 m2 * 794 m2 * 822 m2 - 854 m2 - 18 m x 45 m- 60 z ł/ m2 - 776 - 19 m x 41 ...

Powierzchnia
854,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 51 240
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Okręglica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Okręglica

Sieradz (gw), Okręglica
działka na sprzedaż

SBN-GS-419

4 działki budowlane - Okręglica gm. Sieradz   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż cztery działki budowlane położone w Okręglicy gm. Sieradz * 912 m2 * 730 m2 * 730 m2 * 730 m2 - 912 m2 - 50 m x 18 m - 55 zł/ m2 - 730 m2 - 40 m x 18 m - ...

Powierzchnia
912,00 m2
Cena za m2
55,00 zł
cena 50 160
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Okręglica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-417

2 działki budowlane - Sieradz ul. Ludowa   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Sieradzu przy ul. Ludowej.  * 855 m2 * 895 m2  SPRZEDAŻ W 2025 ROKU 90 zł / 1 m2  - 855 m2 - 21 m  - 895 m2 - 21 m INFRASTRUKTURA ...

Powierzchnia
855,00 m2
Cena za m2
90,00 zł
cena 76 950
działka na sprzedaż - Sieradz
38
ofert
Paulina Wrzesińska

Pośrednik / Agent Nieruchomości

Licencja: 23397

paulina.sieradzkienieruchomosci@gmail.com

535007134