oferta na wyłączność
dom na wynajem - Sieradz

Sieradz
dom na wynajem

SBN-DW-663

Wynajem - część domu przy ulicy Reymonta w Sieradzu Przytłacza Cię mieszkanie w bloku i marzysz o kawałku ogródka, gdzie możesz pogrillować, poleżeć na hamaku albo po prostu odetchnąć? Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję do wynajęcia piętro domu o powierzchni około 40 m2 ...

Powierzchnia
35,00 m2
Cena za m2
35,71 zł
cena 1 250
dom na wynajem - Sieradz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Warta (gw), Glinno

Warta (gw), Glinno
dom na sprzedaż

SBN-DS-656

Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania! Szukasz stylowej nieruchomości z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta z pewnością Cię zainteresuję! Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż parterowy dom mieszkalny z użytkowym poddaszem oraz budynkiem garażowym ...

Powierzchnia
0,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 300 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
0,00 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Warta (gw), Glinno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Wróblew, Sędzice

Wróblew, Sędzice
dom na sprzedaż

SBN-DS-648

Dom do wejścia - Sędzice, gm. Wróblew Nie chcesz zawracać sobie głowy budową czy wykończeniem i szukasz czegoś "do wejścia"? Ta oferta może Cię zainteresować. Sieradzkie Biuro Nieruchomości wystawia na sprzedaż dom wolnostojący w powiecie Sieradzkim, ...

Powierzchnia
144,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 660 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 569,85 zł
cena 950 000
dom na sprzedaż - Wróblew, Sędzice
oferta na wyłączność
dom na wynajem - Błaszki (gw), Cienia Wielka

Błaszki (gw), Cienia Wielka
dom na wynajem

SBN-DW-645

Atrakcyjny wynajem pracowniczy Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję dom do wynajęcia w miejscowości Cienia, gmina Błaszki. Budynek o powierzchni użytkowej około 150m2, składa się z parteru oraz użytkowego poddasza z przeznaczeniem na najem pracowniczy dla około ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
18 810 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
50,00 zł
cena 7 500
dom na wynajem - Błaszki (gw), Cienia Wielka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Widawa, Brzyków

Widawa, Brzyków
dom na sprzedaż

SBN-DS-636

Szukasz miejsca, w którym czas zwalnia, a codzienność staję się prostsza? Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 130 m2 usytuowany w miejscowości Brzyków, gmina Widawa. Budynek mieszkalny, piętrowy, wybudowany ...

Powierzchnia
130,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 129 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 915,38 zł
cena 379 000
dom na sprzedaż - Widawa, Brzyków
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Konopnica, Strobin

Konopnica, Strobin
dom na sprzedaż

SBN-DS-619

Dom w stanie surowym zamkniętym - Strobin Marzysz o własnym domu na wsi, ale chcesz możliwie jak najbardziej skrócić czas budowy i ominąć formalności, które często wydłużają się w nieskończoność? Ta oferta jest dla Ciebie! Sieradzkie Biuro Nieruchomości ma ...

Powierzchnia
145,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 954 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 541,21 zł
cena 370 000
dom na sprzedaż - Konopnica, Strobin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem