nowa oferta
dom na sprzedaż - Burzenin, Witów

Burzenin, Witów
dom na sprzedaż

SBN-DS-689

Dom wielkości mieszkania - Burzenin - Witów Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Witów gm. Burzenin. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 38,55 m2 składa się z salonu, kuchni, pokoju, łazienki razem z WC. W całym ...

Powierzchnia
56,18 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 873,98 zł
cena 330 000
dom na sprzedaż - Burzenin, Witów
nowa oferta
dom na sprzedaż - Brzeźnio

Brzeźnio
dom na sprzedaż

SBN-DS-686

NOWE DOMY - STAN SUROWY OTWARTY  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwa domy jednorodzinne położone w miejscowości Brzeźnio przy ul. Leśnej.    Osiedle składa się z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej.  To nowoczesna ...

Powierzchnia
138,41 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 796,04 zł
cena 387 000
dom na sprzedaż - Brzeźnio
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
dom na sprzedaż

SBN-DS-685

Dom na osiedlu Hetmańskim w Sieradzu - ul. Skrzetuskiego Sieradzkie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość przy ulicy Jana Skrzetuskiego w Sieradzu. Dom o powierzchni użytkowej 197,22 m2, wolnostojący, wybudowany w 1981 roku z cegły ceramicznej ...

Powierzchnia
265,89 m2
Powierzchnia działki [m2]
544 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 989,96 zł
cena 795 000
dom na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Sieradz (gw), Chojne

Sieradz (gw), Chojne
dom na sprzedaż

SBN-DS-682

Nowy dom - Chojne ulica Polna  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż jednorodzinny dom położony w spokojniej miejscowości Chojne przy ulicy Polnej.  Dom idealny dla osób szukających ciszy, przestrzeni i możliwości wykończenia domu według własnych ...

Powierzchnia
106,85 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 019 m²
Cena za m2
5 521,76 zł
cena 590 000
dom na sprzedaż - Sieradz (gw), Chojne
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
dom na sprzedaż

SBN-DS-677

Klimatyczne stare siedlisko - Złoczew   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Złoczew.  Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 50 m2 w skład którego wchodzi: wiatrołap, salon, pokój sypialniany, kuchnia oraz łazienka ...

Powierzchnia
50,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 486 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 900,00 zł
cena 295 000
dom na sprzedaż - Złoczew

Zduńska Wola (gw), Poręby
dom na sprzedaż

SBN-DS-673

  Nowoczesny Dom w Gminie Zduńska Wola Sieradzkie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w miejscowości Poręby, gmina Zduńska Wola. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie mieszkańców o ...

Powierzchnia
0,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 450 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
0,00 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Poręby
Kryteria wyszukiwania

rozumiem