oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-688

Działka rolna - Złoczew Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 9 195 m2. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta z dostępem do drogi gruntowej, o wymiarach:  33m x 285m x 32m x 294m, o szerokości frontowej 33m. Klasa ...

Powierzchnia
9 195,00 m2
Cena za m2
7,07 zł
cena 65 000
działka na sprzedaż - Złoczew
nowa oferta
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-684

KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 9 działek budowlanych położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy- Złoczew ulica Rolnicza.  Działki posiadają regularny kształt oraz udział w drodze wewnętrznej. To nowy, ...

Powierzchnia
1 079,00 m2
Cena za m2
82,00 zł
cena 88 478
działka na sprzedaż - Złoczew
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Burzenin, Prażmów

Burzenin, Prażmów
działka na sprzedaż

SBN-GS-679

DZIAŁKA W GMINIE BURZENIN - PRAŻMÓW Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Prażmów.​​​​  Wokół tereny roli uprawnej.  POWIERZCHNIA :  7 779m2 WYMIARY: 25 m x 312 m KLASOUŻYTKI:  RV, RVI LOKALIZACJA: Działka ...

Powierzchnia
7 779,00 m2
Cena za m2
5,01 zł
cena 39 000
działka na sprzedaż - Burzenin, Prażmów
nowa oferta
działka na sprzedaż - Warta (gw), Pierzchnia Góra

Warta (gw), Pierzchnia Góra
działka na sprzedaż

SBN-GS-678

KOMPLEKS DZIAŁEK - Pierzchnia Góra - gmina Warta   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje świeżo wydzielone działki budowlane o powierzchni od 848 m2 do 919 m2 o regularnym, prostokątnym kształcie, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu pod budowę ...

Powierzchnia
919,00 m2
Cena za m2
76,00 zł
cena 69 844
działka na sprzedaż - Warta (gw), Pierzchnia Góra

Warta
działka na sprzedaż

SBN-GS-671

Działki z warunkami zabudowy - Warta Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż działki położone w miejscowości Warta. Kompleks składa się z 12. działek wraz z wydzieloną drogą wewnętrzną. 1. Powierzchnia 1005 m2, o szerokości frontowej 65m; 2. Powierzchnia ...

Powierzchnia
1 005,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 80 400
działka na sprzedaż - Warta

Sieradz (gw), Stoczki
działka na sprzedaż

SBN-GS-668

Działka rekreacyjna - Stoczki Masz dość życia w czterech ścianach i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś odpocząć i cieszyć się życiem? Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Stoczki, 10 minut od centrum Sieradza.  Działka ...

Powierzchnia
500,00 m2
Cena za m2
154,00 zł
cena 77 000
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Stoczki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem