Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-603

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolno - budowlaną położoną w Sieradzu przy ulicy Sadowej.  OSTATNIA działka z drogi wewnętrznej.  POWIERZCHNIA: 2501 m2  UDZIAŁ w drodze wewnętrznej w CENIE.  Działka przed podziałem uzyskała pozytywną ...

Powierzchnia
2 501,00 m2
Cena za m2
117,95 zł
cena 295 000
działka na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Stoczki

Sieradz (gw), Stoczki
działka na sprzedaż

SBN-GS-591

DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY 10 MIN OD SIERADZA Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolno - budowlaną położoną w miejscowości Stoczki, gmina Sieradz.  KLASA BONITACYJNA:  Br-RVI : 0,1370 RVI : 0,0860 WYMIARY: 25x101x22x100 SZEROKOŚĆ ...

Powierzchnia
2 230,00 m2
Cena za m2
42,60 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Stoczki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Kowale

Sieradz (gw), Kowale
działka na sprzedaż

SBN-GS-587

Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę położoną w miejscowości KOWALE - gmina SIERADZ.  Działka o powierzchni 0,1035 ha, o szerokości frontowej 23 m.  Kształt działki z przodu jest nieregularny, później zachowuje kształt prostokąta. Na ...

Powierzchnia
1 035,00 m2
Cena za m2
95,65 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Kowale

Wróblew, Drzązna
działka na sprzedaż

SBN-GS-567

Działka budowlana w Gminie Wróblew - Drzązna  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dzązna. POWIERZCHNIA: 0,1896 ha WYMIARY: 56x113x75 - działka w nieregularnym kształcie, o szerokości frontowej 56m. Działka ...

Powierzchnia
1 896,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 94 800
działka na sprzedaż - Wróblew, Drzązna

Wróblew, Drzązna
działka na sprzedaż

SBN-GS-566

Działka budowlana w Gminie Wróblew - Drzązna  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dzązna. POWIERZCHNIA: 0,2528 ha WYMIARY: 30x74x53x108 - działka w nieregularnym kształcie, o szerokości frontowej 30m. Działka ...

Powierzchnia
2 528,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 126 400
działka na sprzedaż - Wróblew, Drzązna

Wróblew, Drzązna
działka na sprzedaż

SBN-GS-565

Działka budowlana w Gminie Wróblew - Drzązna  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Dzązna. POWIERZCHNIA: 0,2665 ha WYMIARY: 27x108x30x91 - działka w nieregularnym kształcie, o szerokości frontowej 27m. Działka ...

Powierzchnia
2 665,00 m2
Cena za m2
50,00 zł
cena 133 250
działka na sprzedaż - Wróblew, Drzązna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem