oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-459

Działka na os. Hetmańskim -Sieradz Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną na lubianym osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Działka 1 z 4 dostępnych w tym kompleksie- pierwsza z drogi wewnętrznej. POWIERZCHNIA  1350 m2 WYMIARY 44,6 ...

Powierzchnia
1 350,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 101 250
działka na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-458

Działka na os. Hetmańskim -Sieradz Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną na lubianym osiedlu Hetmańskim w Sieradzu. Działka 1 z 4 dostępnych w tym kompleksie- druga z drogi wewnętrznej. POWIERZCHNIA  1602 m2 WYMIARY 48 ...

Powierzchnia
1 602,00 m2
Cena za m2
75,00 zł
cena 120 150
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz (gw), Stoczki
działka na sprzedaż

SBN-GS-432

Działki leśne o powierzchni 7450 m2 w gminie Sieradz Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży las położony w Stoczkach gm. Sieradz  - obręb 0033.  Las położony jest w kompleksie leśnym, wokół tereny leśne.  Działka składa się z dwóch numerów ewidencyjnych o ...

Powierzchnia
7 450,00 m2
Cena za m2
5,37 zł
cena 40 000
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Stoczki

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-431

Działki na nowym osiedlu Złoczew Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Złoczew ul. Dolna Działki uzyskały pozytywną decyzję o warunkach zabudowy polegającą na zabudowie jednorodzinnej mieszkaniowej ...

Powierzchnia
981,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 98 100
działka na sprzedaż - Złoczew
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Złoczew

Złoczew
działka na sprzedaż

SBN-GS-430

Powierzchnia
1 147,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 114 700
działka na sprzedaż - Złoczew

Sieradz (gw), Bobrowniki
działka na sprzedaż

SBN-GS-421

3 działki budowlane - Bobrowniki gm. Sieradz   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzy działki budowlane położone w Bobrownikach gm. Sieradz * 1154 m2 * 1113 m2 * 1113 m2 58 zł / 1 m2  - 1154 m2 - 39 m x 27 m  - 1113 m2 - 39 m x 28 m - ...

Powierzchnia
1 154,00 m2
Cena za m2
58,00 zł
cena 66 932
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Bobrowniki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem