oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Okręglica

Sieradz (gw), Okręglica
działka na sprzedaż

SBN-GS-420

5 działek budowlanych - Okręglica gm. Sieradz   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż trzy działki budowlane położone w Okręglicy gm. Sieradz * 854 m2 * 776 m2 * 790 m2 * 794 m2 * 822 m2 - 854 m2 - 18 m x 45 m- 60 z ł/ m2 - 776 - 19 m x 41 ...

Powierzchnia
854,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 51 240
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Okręglica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Okręglica

Sieradz (gw), Okręglica
działka na sprzedaż

SBN-GS-419

4 działki budowlane - Okręglica gm. Sieradz   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż cztery działki budowlane położone w Okręglicy gm. Sieradz * 912 m2 * 730 m2 * 730 m2 * 730 m2 - 912 m2 - 50 m x 18 m - 55 zł/ m2 - 730 m2 - 40 m x 18 m - ...

Powierzchnia
912,00 m2
Cena za m2
55,00 zł
cena 50 160
działka na sprzedaż - Sieradz (gw), Okręglica
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
działka na sprzedaż

SBN-GS-417

2 działki budowlane - Sieradz ul. Ludowa   Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Sieradzu przy ul. Ludowej.  * 855 m2 * 895 m2  SPRZEDAŻ W 2025 ROKU 90 zł / 1 m2  - 855 m2 - 21 m  - 895 m2 - 21 m INFRASTRUKTURA ...

Powierzchnia
855,00 m2
Cena za m2
90,00 zł
cena 76 950
działka na sprzedaż - Sieradz

Burzenin, Strumiany
działka na sprzedaż

SBN-GS-409

Działki przy lesie Strumiany gm. Burzenin  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Strumiany ul. Grzybowa  1. 1708 m2 SPRZEDANA 2. 1538 m2 - 61 520 PLN wymiary 24,7 x 67x 10x 20,7x 51 3. 1239 m2 - SPRZEDANA 4. ...

Powierzchnia
1 239,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 49 560
działka na sprzedaż - Burzenin, Strumiany

Burzenin, Jarocice
działka na sprzedaż

SBN-GS-315

Grunty Rolne i Leśne - Jarocice gm. Burzenin  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki rolne i leśne położone w gminie Burzenin  w miejscowości Jarocice, działki posiadają dostęp do drogi gruntowej. Oferta skierowana do osób chcących nabyć ziemię ...

Powierzchnia
11 900,00 m2
Cena za m2
3,78 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Burzenin, Jarocice

Burzenin, Jarocice
działka na sprzedaż

SBN-GS-314

Grunty Rolne- Jarocice gm. Burzenin  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki rolne położone w gminie Burzenin  w miejscowości Jarocice, działki posiadają dostęp do drogi gruntowej. Oferta skierowana do osób chcących nabyć ziemię rolną na poszerzenie ...

Powierzchnia
13 400,00 m2
Cena za m2
3,36 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Burzenin, Jarocice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem