nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-687

3 pokojowe mieszkanie na Zielonym Osiedlu w Sieradzu  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy 3 Maja w Sieradzu.  Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,6000 m2, urządzone z dbałością o każdy detal ...

Powierzchnia
69,60 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 775,86 zł
cena 750 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-680

Stylowe mieszkanie w Centrum miasta Szukasz mieszkania, ale nie chcesz marnować czasu na remonty, które zwykle ciągną się w nieskończoność? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m2 usytuowane ...

Powierzchnia
44,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 478,75 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Wróblew, Wągłczew

Wróblew, Wągłczew
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-670

Mieszkanie bezczynszowe - Wągłczew, gm. Wróblew Szukasz budżetowego rozwiązania, ale nie chcesz mieszkać z dala od cywilizacji? Mamy opcję dla Ciebie! Biuro Nieruchomości oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Wągłczew, gmina Wróblew. W ...

Powierzchnia
80,11 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 683,81 zł
cena 215 000
mieszkanie na sprzedaż - Wróblew, Wągłczew
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-665

Mieszkanie bez żadnych nakładów finansowych Szukasz nieruchomości gdzie po prostu wniesiesz walizkę i zaczniesz mieszkać? To jest to!  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,70 m2 do którego przynależy pomieszczenie ...

Powierzchnia
40,90 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 968,22 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-653

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta - ul. Piłsudskiego Szukasz nieruchomości do wejścia w dobrej lokalizacji? To ogłoszenie powinno Cię zainteresować! Sieradzkie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż przy ul. Marszałka Józefa ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 226,50 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz

Sieradz
mieszkanie na sprzedaż

SBN-MS-649

Przytulne mieszkanie w Centrum miasta  Sieradzkie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie bezpośrednio obok parku, usytuowane na 4. piętrze w 4- piętrowym bloku przy ulicy Broniewskiego w Sieradzu. 46,8 m2 powierzchni użytkowej na które składa ...

Powierzchnia
46,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 730,77 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Sieradz
Kryteria wyszukiwania

rozumiem