Tutaj znajdują się referencje naszych klientów:

          ★★★★★

Firma godna polecenia! Pełen profesjonalizm, znakomity kontakt i fachowe podejście. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z czystym sumieniem każdemu polecamy! :)

★★★★★

Z czystym sercem polecam pomoc Pani Katarzyny i Jej biura, ktore spelnilo moje oczekiwania w 100%!!! Pelen profesjonalizm, zyczliwe I uczciwe podejscie do klienta. Pelna dyspozycyjnosc, kontakt latwy i przyjazny. Mieszkając poza granicami kraju nie obawiam sie pozostawienia moich spraw pod opieka tego biura. Serdecznie polecam ????????
 


★★★★★

Profesjonalne podejście do sprawy. Z względu na odległość Katowice-Sieradz, konieczny był kontakt telefoniczny i meilowy i tylko 2 wizyty osobiste, aby sfinalizować transakcję. Podejście do klienta i sprawy SUPER!. Polecam wszystkim kontakt z Panią Kasią. Z wyrazami szacunku - zadowolony klient.


★★★★★

Profesjonalizm, słowność, życzliwość, sprawne działanie, dyspozycyjność. To niektóre z cech które charakteruzuja współpracę z Panią Katarzyną i Panią Pauliną. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tak wykwalifikowaną kadra Sieradzkiego Biura Nieruchomości. Panie pomagają w każdych kwestiach związanych nieruchomościami. Mają świetny kontakt z klientem. Dbają o interesy swoich zleceniodawców. Gorąco polecam to biuro!


★★★★★

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu jakim Pani Kasia wykazała się przy sprzedaży mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Przygotowanie dokumentacji odbyło się bez naszej obecności. Super!!! Polecamy biuro Pani Kasi. Dziękujemy bardzo.


★★★★★

Bardzo dziękuję za wsparcie przy sprzedaży mieszkania oraz wykazane na każdym etapie zaangażowanie. Świetny kontakt, podejście do klienta, szukanie rozwiązań i ułatwienie całej drogi formalnej. Serdecznie polecam współpracę z Panią Pauliną.


★★★★★

Biuro godne polecenia, z profesjonalnym podejściem do klienta, uczciwe i dbające o relacje. Polecam w 100%????????????


★★★★★

Polecam to biuro. Profesjonalna obsługa, duży wybór nieruchomości. Bardzo kompetentne Panie.


★★★★★

Bardzo dobra współpraca, rozbudowana oferta, kompetentne osoby, profesjonalizm★★★★★

Pełen profesjonalizm życzliwość i fachowe podejście do sprawy. Pani Kasia załatwia sprawę od początku do końca. Można się poradzić w sprawach związanych z zakupem. Z pełną odpowiedzialnością polecam tą osobę w moim przypadku sprawdziła się w 100 %. pozdrawiam.

17 styczeń 2023
★★★★★

Szeroko polecam, dwie nieruchomości sprzedane w bardzo szybkim czasie, wysoki poziom , super obsługa

3 luty 2023
★★★★★

Najlepsze biuro w Sieradzu, wszystko tak jak należy, obsługa bardzo miła i pomocna, doradza jak trzeba!

13 marzec 2023
★★★★★

Bardzo polecam uslugi pani Katarzyny - pelny profesjonalizm i swietne podejscie do klienta. Zdecydowanie polecilbym kazdemu wspolprace z pania Katarzyna i zycze wielu sukcesow.

19 marzec 2023
★★★★★

POLECAM współpracę z Sieradzkim Biurem Nieruchomości!
Dziewczyny są zawsze pomocne, zaangażowane i uśmiechnięte!

5 kwiecień 2023
★★★★★

Bardzo dobry kontakt oraz miła i kompetentna obsługa ????. Polecam!!!


10 kwiecień 2023
★★★★★

Świetny kontakt, profesjonalne podejście do sprawy, odpowiedz otrzymana na każde pytanie. ???????????? Polecam