Planujesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość?

Zapraszamy do Sieradzkiego Biura Nieruchomości

Nasi pośrednicy chętnie pomogą Ci w przeprowadzeniu korzystnej transakcji w maksymalnie krótkim czasie, gwarantując przy tym bezpieczeństwo.


Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy. Umówimy spotkanie w dogodnym terminie w nieruchomości, którą planujesz zgłosić do transakcji.
ROZMOWA - podczas rozmowy dowiesz się jak najlepiej przygotować nieruchomość do planowanej transakcji, jakie koszty związane z przeprowadzeniem transakcji poniesiesz oraz jakie formy współpracy oferujemy. Aby dobrze przygotować się na spotkanie, powinieneś przygotować następujące dokumenty:

 • Dokument będący podstawą posiadania prawa do nieruchomości
 • Dokument potwierdzający Twoją tożsamość,
 • Numer Księgi Wieczystej ( jeżeli nieruchomość ją posiada),

SPOTKANIE: Twoja nieruchomość wizualnie jest przygotowana, spotykamy się w niej, weryfikujemy stan prawny, dokładnie opisujemy walory i parametry, robimy wymiarowanie pomieszczeń oraz wykonujemy dokumentację zdjęciową. Umowa pośrednictwa zostaje dokładnie omówiona oraz jeśli jesteś zainteresowany współpracą- sporządzona. Na spotkaniu odpowiadamy na Twoje pytania oraz omawiamy warunki współpracy, służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Robimy WSZYSTKO z myślą o dobru KLIENTÓW.


UMOWA OTWARTA CZY " NA WYŁĄCZNOŚĆ" ?

UMOWA OTWARTA

Podczas korzystania z tej formy współpracy Masz możliwość współpracy również z innymi agencjami nieruchomości. Należy jednak pamiętać, że swoboda działania nie zawsze idzie w parze ze skutecznością i osiągnięciem zamierzonych przez Ciebie rezultatów.

Agencje nieruchomości w trakcie pracy na podstawie umowy standardowej muszą szacować ryzyko nie uzyskania wynagrodzenia oraz wysokość poniesionych kosztów np. na promocje oferty. Ty, jako Klient możesz natomiast stracić sporo czasu na spotkania z agencjami, które jednak nie będą podejmowały wszystkich możliwych działań sprzyjających uzyskaniu korzystnej oferty.

UMOWA „NA WYŁĄCZNOŚĆ”

Podczas współpracy w takiej formie Twoją ofertą opiekuje się tylko jedno biuro nieruchomości, współpracując przy sprzedaży z pozostałymi agencjami na lokalnym rynku. Taka forma współpracy jest najskuteczniejsza , a jednocześnie prowadzi do uzyskania najkorzystniejszego dla Ciebie rezultatu. Agencja nieruchomości obsługuje Twoją ofertę kompleksowo, jednocześnie inwestując większy nakład pracy oraz środków np. na reklamę oferty w szerszych środkach przekazu, jednocześnie prowadząc kampanię w sposób jawny.

 
Umowa otwarta - 20%*
 
Umowa na wyłączność - 90%*

* przybliżona skuteczność sprzedaży w zależności od wybranej formy współpracy


 

WSPÓŁPRACA Z NAMI TO PROFESJONALNA POMOC NA KAŻDYM ETAPIE TRANSAKCJI, WYNAGRODZENIE JEST NAM NALEŻNE ZA EFEKTY, CZYLI W MOMENCIE KIEDY ZAPLANOWANA TRANSAKCJI ZOSTANIE PRZEPROWADZONA !


My odpowiadamy za :

 • dokładny opis,
 • sesję zdjęciową prezentująca nieruchomość,
 • zdjęcia z drona
 • wymiarowanie pomieszczeń,
 • odpowiednie oszacowanie wartości nieruchomości,
 • prezentację nieruchomości ( na życzenie klienta również wirtualną ),
 • skuteczne umieszczenie ogłoszeń na branżowych portalach,
 • WIDOCZNA reklama zewnętrzna na nieruchomości,
 • kompletowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji,
 • Raportowanie zainteresowania Twoją ofertą na bieżąco.

Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji sprzedaży nieruchomości, a nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Pracujemy zgodnie ze standardami etyki zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami. Sieradzkie Biuro Nieruchomości może pochwalić się szeroką współpracą z doradcami ds. nieruchomości, kredytów, ubezpieczeń oraz ekspertami posiadającymi ogromną wiedzę na temat nieruchomości. Dzięki szerokiej współpracy z partnerami naszej firmy zapewniamy kompleksowość obsługi począwszy od uzyskania finansowania na zakupu poprzez procedurę zakupu, aż po remont i wykończenie nieruchomości. Współpracujemy również z najlepszymi kancelariami prawnymi i notarialnymi.

Nie zwlekaj, umów się na spotkanie!