oferta na wyłączność
97
ofert
Katarzyna Kolanek

Właściciel / Pośrednik

sieradzkienieruchomosci@gmail.com

535007174

zostaw wiadomość
5,01 zł/m2 cena: 39 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

DZIAŁKA W GMINIE BURZENIN - PRAŻMÓW

Sieradzkie Biuro Nieruchomości 
oferuje na sprzedaż działkę rolną położoną w miejscowości Prażmów.​​​​ 

Wokół tereny roli uprawnej. 

POWIERZCHNIA :  7 779m2

WYMIARY:
25 m x 312 m

KLASOUŻYTKI: 

RV, RVI

LOKALIZACJA:

Działka położona jako szósta z kolei z drogi asfaltowej gminnej, zaledwie 5km od centrum Burzenina,  gdzie znajduje się pełne zaplecze handlowo - usługowe, urzędy, szkoły, przedszkola oraz wiele innych.

 

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY.

Posiadając kilkuletnie doświadczenie na lokalnym rynku dbamy, aby każda oferta była indywidualna i dopracowana w każdym calu. Z nami uzyskasz korzystną cenę transakcyjną, bezpieczeństwo i wygodę, wygodne kredytowanie, oszczędność czasu, pewność i wsparcie oraz nowoczesne podejście do prezentacji i oferowania sprzedawanych nieruchomości. 

Prezentację nieruchomości umawiamy poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny – istnieje możliwość umówienia spotkania w dogodnym dla Ciebie czasie. Prezentujemy również w weekendy oraz po godzinach pracy biura.

Poniżej znajdziesz mój numer, wykręć go i umów się na prezentację, gwarantuje Ci, że dostrzeżesz potencjał
w tym miejscu!

Katarzyna Kolanek
tel. 535 007 174

Sieradzkie Biuro Nieruchomości
ul. Sienkiewicza 3/3, Sieradz
mail. sieradzkienieruchomosci@gmail.com
www.sieradzkie-nieruchomosci.pl

Bądź z nami na bieżąco i śledź nas na mediach społecznościowych:
FACEBOOK: www.facebook.com/SieradzkieBiuro

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Nota prawna

Szczegóły

Symbol oferty SBN-GS-679
Powierzchnia 7 779,00 m²
Przeznaczenie działki rolna
Standard
Wymiary działki 25x 312x25x311 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Burzenin, Jarocice
działka na sprzedaż

SBN-GS-314

Grunty Rolne- Jarocice gm. Burzenin  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki rolne położone w gminie Burzenin  w miejscowości Jarocice, działki posiadają dostęp do drogi gruntowej. Oferta skierowana do osób chcących nabyć ziemię rolną na poszerzenie ...

Powierzchnia
13 400,00 m2
Cena za m2
3,36 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Burzenin, Jarocice

Burzenin, Jarocice
działka na sprzedaż

SBN-GS-315

Grunty Rolne i Leśne - Jarocice gm. Burzenin  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki rolne i leśne położone w gminie Burzenin  w miejscowości Jarocice, działki posiadają dostęp do drogi gruntowej. Oferta skierowana do osób chcących nabyć ziemię ...

Powierzchnia
11 900,00 m2
Cena za m2
3,78 zł
cena 45 000
działka na sprzedaż - Burzenin, Jarocice

Burzenin, Strumiany
działka na sprzedaż

SBN-GS-409

Działki przy lesie Strumiany gm. Burzenin  Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Strumiany ul. Grzybowa  1. 1708 m2 SPRZEDANA 2. 1538 m2 - 61 520 PLN wymiary 24,7 x 67x 10x 20,7x 51 3. 1239 m2 - SPRZEDANA 4. ...

Powierzchnia
1 239,00 m2
Cena za m2
40,00 zł
cena 49 560
działka na sprzedaż - Burzenin, Strumiany

Burzenin, Kamionka
działka na sprzedaż

SBN-GS-546

Działka rolno- budowlana z projektem budowlanym. Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną położoną w miejscowości Kamionka gm. Burzenin KLASA BONITACYJNA: Bp 0,0130 RV: 0,1770 POWIERZCHNIA 1900m2 WYMIARY: 20m x 80m Działka ...

Powierzchnia
1 900,00 m2
Cena za m2
26,32 zł
cena 50 000